HEMISFERICKÉ ZRKADLA – PARABOLICKÉ ZRKADLÁ

Obchodné oddelenie spoločnosti SIVEX, s.r.o. Vám s radosťou pomôže pri výbere najvhodnejšieho typu a druhu tovaru pre Vás.

Kontakt

HEMISFERICKÉ ZRKADLO STROP (SIVEX)

Hemisferické zrkadlo STROP - SX je vypuklé (konvexné) zrkadlo, ktoré sa používa vo vnútorných priestoroch ako sú priemyselné sklady, logistické centrá, výrobné haly alebo veľké predajné plochy. Hemisferické zrkadlá STROP - SX uľahčujú rozhľad a zvyšujú bezpečnosť pri práci s vysokozdvižnými a manipulačnými vozíkmi. Zrkadlová plocha hemisferického zrkadla je akrylátová. Zrkadlová vrstva je potiahnutá striebristou vrstvou, čím sú dosiahnuté lepšie optické výsledky, ako aj vernejšie a jasnejšie zobrazenie oproti podobným výrobkom.

- Hemisferické zrkadlo STROP - SX (1/2 sféry – kontrola 4 smerov)
veľkosť – 600 mm, 800 mm, 1000 mm (pozorovacia vzdialenosť cca 8, 10, 15 m)

Veľkosť a prevedenie hemisferického zrkadla v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.

HEMISFERICKÉ ZRKADLO STENA (SIVEX)

Hemisferické zrkadlo STENA - SX je vypuklé (konvexné) zrkadlo, ktoré sa používa vo vnútorných priestoroch ako sú priemyselné sklady, logistické centrá, výrobné haly alebo veľké predajné plochy. Hemisferické zrkadlá STENA - SX uľahčujú rozhľad a zvyšujú bezpečnosť pri práci s vysokozdvižnými a manipulačnými vozíkmi. Zrkadlová plocha hemisferického zrkadla je akrylátová. Zrkadlová vrstva je potiahnutá striebristou vrstvou, čím sú dosiahnuté lepšie optické výsledky, ako aj vernejšie a jasnejšie zobrazenie oproti podobným výrobkom.

- Hemisferické zrkadlo STENA - SX (1/4 sféry – kontrola 3 smerov)
veľkosť – 600 mm, 800 mm, 1000 mm (pozorovacia vzdialenosť cca 8, 10, 12 m)

Veľkosť a prevedenie hemisferického zrkadla v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.

HEMISFERICKÉ ZRKADLO ROH (SIVEX)

Hemisferické zrkadlo ROH - SX je vypuklé (konvexné) zrkadlo, ktoré sa používa vo vnútorných priestoroch ako sú priemyselné sklady, logistické centrá, výrobné haly alebo veľké predajné plochy. Hemisferické zrkadlá ROH - SX uľahčujú rozhľad a zvyšujú bezpečnosť pri práci s vysokozdvižnými a manipulačnými vozíkmi. Zrkadlová plocha hemisferického zrkadla je akrylátová. Zrkadlová vrstva je potiahnutá striebristou vrstvou, čím sú dosiahnuté lepšie optické výsledky, ako aj vernejšie a jasnejšie zobrazenie oproti podobným výrobkom.

- Hemisferické zrkadlo ROH - SX (1/8 sféry – kontrola 2 smerov)
veľkosť – 600 mm, 800 mm, 1000 mm (pozorovacia vzdialenosť cca 6, 8, 10 m)

Veľkosť a prevedenie hemisferického zrkadla v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.