O firme

Spoločnosť SIVEX, s.r.o. bola založená v roku 2012 a svoju činnosť zameriava hlavne na pôsobenie v oblasti dopravného značenia, bezpečných a inteligentných priechodov pre chodcov, ako aj dopravných prvkov a dopravných zariadení. Spoločnosť SIVEX, s.r.o. sa zameriava tiež na oblasť bezpečnosti vo výrobných závodoch, skladoch a logistických centrách.
Spoločnosť SIVEX, s.r.o. svojim portfóliom a zameraním oslovuje hlavne mestá a obce SR, správcov komunikácií (SSC, NDS, RSC), technické služby, developerské spoločnosti, výrobné a priemyselné podniky. Dôležitou skupinou, ktorú oslovujeme sú dopravní projektanti, architekti, projektoví manažéri, ako aj správcovia priemyselných parkov, nákupných a business centier.

ČO PONÚKAME ?

 • Bezpečné a inteligentné priechody pre chodcov CROSS-SX
  (zapustené LED gombíky vo vozovke, značky s výstražnými LED svetlami, LED asymetrické svietidlá atď.)
 • Dopravné značenie a dopravné značky
  (zvislé dopravné značenie, dočasné dopravné značenie a príslušenstvo k dopravným značkám)
 • Dopravné prvky a dopravné zariadenia
  (dopravné zrkadlá, nerozbitné dopravné zrkadlá, parkovacie stĺpiky, dopravné kužele, merače rýchlosti, spomaľovacie prahy, pasívne reflexné prvky, dopravné návestidlá - semafory, parkovacie dorazové lišty a zábrany atď.)
 • Špeciálne LED svietidlá a solárne LED prvky
  (špeciálne LED svietidlá na osvetľovanie priechodov pre chodcov, LED výstražné svetlá, solárne LED gombíky atď.)
 • Bezpečnostné prvky pre sklady a haly
  (hemisferické zrkadlá, bezpečnostné zábrany a zábradlia, ochrany stĺpov, ploty, informatívne tabuľky a značenie v halách atď.)