Pružné plastové ochrané stĺpiky, zábradlia a zábrany

Obchodné oddelenie spoločnosti SIVEX, s.r.o. Vám s radosťou pomôže pri výbere najvhodnejšieho typu a druhu tovaru pre Vás.

Kontakt

PRUŽNÉ PLASTOVÉ OCHRANY REGÁLOV

Unikátny systém ochrannej a bezpečnostnej zábrany, ktorý je vyrobený na základe polymérov s vysokou pružnosťou a odolnosťou. Po náraze do ochrany sa povrch zábrany vráti do pôvodného tvaru. Pri náraze neprichádza k poškodenie samotnej stojky regálu a ani k poškodeniu obslužnej dopravnej techniky a ochrannej zábrany. Pružné plastové ochrany regálových nôh (regálových stojok) sú oveľa efektívnejšie ako kovové ochrany a tiež náklady na ich údržbu sú minimálne.
Vysoko odolný profil z materiálu s pamäťovým efektom, ktorý sa po náraze ihneď vráti do pôvodného tvaru. Bez nutnosti skrutkovania na stojku regálu sa len nasunie pomocou špeciálnych inštalačných kliešťov.
Hlavnou oblasťou využitia pružných plastových ochrán regálových stojok resp. regálových nôh sú: sklady, priemyselné výrobné priestory, logistické a expedičné sklady a iné výrobno-prevádzkové priestory.

PRUŽNÉ PLASTOVÉ OCHRANNÉ ZÁBRADLIA A ZÁBRANY

Bezpečnostné zábrany a ochranné zábradlia sa využívajú pre oddelenie chodcov od dopravnej techniky alebo na zabránenie poškodenia výrobných liniek, stien alebo stavebných stĺpov. Ide o unikátny systém ochrannej a bezpečnostnej zábrany, ktorý je vyrobený na základe polymérov s vysokou pružnosťou a odolnosťou. Po náraze do ochrany sa povrch zábrany vráti do pôvodného tvaru. Jedná sa o vysoko odolný profil z materiálu s pamäťovým efektom, ktorý sa po náraze ihneď vráti do pôvodného tvaru. Náklady na ich údržbu sú minimálne.
Hlavnou oblasťou využitia pružných plastových ochranných zábradlí resp. zábran sú: sklady, priemyselné výrobné priestory, logistické a expedičné sklady a iné výrobno-prevádzkové priestory.

PRUŽNÉ PLASTOVÉ STĹPY – BOLLARD

Pružné plastové stĺpy – Bollard sú bezpečnostné zábrany určené pre ochranu vjazdov, brán alebo nakladacích rámp. Sú vyrobené z vysoko kvalitného polymérového materiálu s vysokou pružnosťou a odolnosťou. Po náraze do ochrany sa povrch zábrany vráti do pôvodného tvaru. Jedná sa o vysoko odolný materiál s pamäťovým efektom, ktorý sa po náraze ihneď vráti do pôvodného tvaru. Náklady na ich údržbu sú minimálne.
Pružné plastové stĺpy - Bollard majú najuniverzálnejšie využitie hlavne v: skladoch, priemyselných a výrobných prevádzkach, logistických a distribučných skladoch, na parkoviskách, v komerčných a obchodných prevádzkach atď..

PRUŽNÉ PLASTOVÉ OBRUBNÍKY A OCHRANY STIEN

Bezpečnostné zábrany - obrubník Kerb sa využívajú ako dorazy paliet pri ochrane stien. Nárazom nedôjde k poškodeniu dopravnej techniky ani samotnej zábrany. Nástenná ochrana stien - Wall je vysoko odolná a spoľahlivo ochráni steny pred poškriabaním od skladovej manipulačnej techniky alebo od nárazov vysokozdvižných vozíkov.
Bezpečnostné zábrany sú vyrobené z vysoko kvalitného polymérového materiálu s vysokou pružnosťou a odolnosťou. Po náraze do ochrany sa povrch zábrany vráti do pôvodného tvaru. Jedná sa o vysoko odolný materiál s pamäťovým efektom, ktorý sa po náraze ihneď vráti do pôvodného tvaru. Náklady na ich údržbu sú minimálne.
Hlavnou oblasťou využitia pružných plastových obrubníkov resp. ochrany stien sú: sklady, priemyselné výrobné priestory, logistické a expedičné sklady a iné výrobno-prevádzkové priestory.