PARKOVACIE DORAZOVÉ LIŠTY

Obchodné oddelenie spoločnosti SIVEX, s.r.o. Vám s radosťou pomôže pri výbere najvhodnejšieho typu a druhu tovaru pre Vás.

Kontakt

PARKOVACIA DORAZOVÁ LIŠTA – typ SX-Z (SIVEX)

Parkovacia dorazová lišta typ SX-Z je dopravné zariadenie, ktoré sa využíva pri organizovaný parkovania v parkovacích domoch, podzemných garážach alebo na parkoviskách. Pomocou inštalácie parkovacej dorazovej lišty na vozovku sa zabraňuje rôznym škodám pri parkovaní motorového vozidla. Parkovacia dorazová lišta SX-Z znižuje riziko, že motorové vozidlo poškodí stenu alebo iné motorové vozidlo pri parkovaní. Parkovacie lišty sa inštalujú pomocou kotviacej sady (skrutky a hmoždiny) alebo lepením.

Parkovacie dorazové lišta SX-Z je vyrobená s kvalitného a odolného gumového recyklátu.

V ponuke sú rôzne prevedenia a veľkosti.
- SX-Z1 1820 x 152 x 102 mm – čierna so žltým alebo bielym reflexným pásom
(recyklát, hmotnosť 17 kg, montáž pomocou 4 ks kotviacej sady)

- SX-Z2 900 x 152 x 102 mm – čierna so žltým alebo bielym reflexným pásom
(recyklát, hmotnosť 8 kg (montáž pomocou 2 ks kotviacej sady)

Veľkosť a prevedenie parkovacej dorazovej lišty v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.

PARKOVACIA DORAZOVÁ LIŠTA – typ SX-R (SIVEX)

Parkovacia dorazová lišta typ SX-R je dopravné zariadenie, ktoré sa využíva pri organizovaný parkovania v parkovacích domoch, podzemných garážach alebo na parkoviskách. Pomocou inštalácie parkovacej dorazovej typu SX-R lišty na vozovku sa zabraňuje rôznym škodám pri parkovaní motorového vozidla. Parkovacia dorazová lišta znižuje riziko, že motorové vozidlo poškodí stenu alebo iné motorové vozidlo pri parkovaní. Parkovacie dorazové lišty typ SX-R sa inštalujú pomocou kotviacej sady (skrutky a hmoždiny) alebo lepením.

Parkovacie dorazová lišta SX-R je vyrobená s kvalitného a odolného gumového recyklátu.

- SX-R1 780 x 80 x 60 mm – čierna, žltá alebo čierna farba

Veľkosť a prevedenie parkovacej dorazovej lišty v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.